27.05.2026 r. odbyły się Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej dziewcząt. Wydarzenie miało miejsce w Moryniu. Uczennice naszej szkoły w składzie: Julia Kozłowska, Antonina Tuńska, Nikola Hawrylewicz, Michalina Adamczyk, Dominika Janaszczyk, Hanna Borowska, Wiktoria Nowak oraz trener zespołu Magdalena Drewicz zajęły 4 miejsce. Zawodzniczki znalazły się w gronie 8 najlepszych zespołów w województwie.
Gratulujemy sukcesu na szczeblu wojewódzkim i życzymy dalszych osiągnięć sportowych ⚽️❤️
